• Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size
  • default color
  • cyan color
  • red color

WSTPNA WYCENA
1.W celu poznania szacunkowej wartoci realizacji; prosimy o przesanie zapytania zawierajcego takie informacje jak:

- rodzaj i grubo kamienia (zakadka galeria kamieni)
- wymiary (dugo i szeroko),
- rodzaj obrbki (standardowa- poler+ faza , wierwaek, pwaek, pogrubienie ?czenie 45 stopni),
- informacje o ewentualnych otworach i ich wielkociach,
-miejsce montau (lokalizacja)
-ewentualnie warunki montau (dom, blok-pitro)
-dane kontaktowe-uatwiajce ustalenie szczegw
2. Po dokonanej przez nas wstpnej kalkulacji przelemy ofert w cigu 24H w odpowiedzi zwrotnej. 

ZAMWIENIE 1.
Po akceptacji kosztw i wsplnym wyborze kamienia z natury ?sporzdzamy umow ktra jest potwierdzeniem wczeniej dokonanych ustale
2. Po wpacie zaliczki, uzgadniamy dokadny termin pomiaru z natury. Przed pomiarem Klient musi mie zamontowane i wypoziomowane meble (dotyczy blatw kuchennych i azienkowych) sprzt AGD, tj. kuchenk lub pyt grzewcz ,zlewozmywak ,a take dokadnie okrelon lokalizacj otworw. 

MONTA
1. Maksymalny okres realizacji zamwienia wynosi do 2 tygodni, przy czym jest to indywidualnie ustalane z Klientem. * przy zamwieniach z wykorzystaniem kamienia lub konglomeratu sprowadzanego pod indywidualne zamwienie, termin realizacji moe by znacznie duszy ni przy standardowych zamwieniach.
2. Po przygotowaniu produktu umawiamy si na jego zamontowanie.
3. Monta obejmuje: - osadzenie elementw; - wykonanie spoin; - ewentualne zamontowanie podwieszanego zlewu (bez przyczy hydraulicznych) - zaimpregnowanie powierzchni.
4. Zarwno podczas pomiaru i montau wymagana jest obecno Inwestora w celu przekazania informacji technicznych, jak rwnie dokonania potrzebnych ustale.
5. Zapata nastpuje najpniej w chwili odbioru gotowego produktu (lub zakoczenia montau). * Forma patnoci: gotwka/wpata zaksigowana na naszym koncie.

Blat Yellow
Blat Yellow
20101210113
20101210113
20110224134
20110224134
nr1
nr1
2
2
3
3
4
4
5
5
6
6
7
7
8
8
9
9
10
10
11
11
12
12
13
13
15
15
14
14
16
16
17
17

 

Display Num 
Strona 1 z 8
 

 

 

PIELĘGNACJA KAMIENIA

Pielęgnacja kamienia jest niezwykle ważna ze względu na funkcję, jaką pełni on w naszym domu. Tuż po montażu u Państwa w domu zostaje on odpowiednio zaimpregnowany, co oznacza zasklepienie mikroszczelin występujących na powierzchni kamienia. Tworzy się też warstwa ochronna, która zapobiega wnikaniu brudu trudnego do usunięcia. Należy pamiętać o regularnej impregnacji przynajmniej dwa razy w roku. Czyszczenie kamienia jest proste, jeśli pamięta się o podstawowych zasadach z tym związanych:
• Należy unikać środków czyszczących, które w swoim składzie zawierają wszelkiego rodzaju kwasy, w tym kwas: fosforowy, cytrynowy, mrówkowy, octowy a także kwas solny. Kwasy te zawarte są na ogół w płynach przeznaczonych do czyszczenia powierzchni, na których pojawia się osad wapienny. Po zetknięciu płyty granitowej czy marmurowej z takim kwasem powierzchnia matowieje, przestaje błyszczeć.
• Trzeba uważać na wszelkiego rodzaju wybielacze, które, ze względu na zawarte w nich chlorki sodu, powodują niekorzystne zmiany kolorystyczne. • Dla marmurów bezpieczna jest woda, ważne jednak, by nie była ona destylowana ani mineralna, gdyż ta może pozostawić po sobie ciemne odbarwienia.
• Produkty, które są neutralne dla marmurów to te, których pH wynosi 7. Jest to szczególnie ważne, gdyż środki o pH 5,5 mogą trwale uszkodzić strukturę kamienia. • Należy także unikać środków, które zawierają oleje sylikonowe, są to zazwyczaj płyny do mycia szyb albo do pielęgnacji mebli. Choć nie zniszczą blatu kamiennego w sposób trwały, to pozostawią po sobie nieprzyjemne dla oka smugi trudne do usunięcia.
• Blaty granitowe i marmurowe nie tolerują także substancji takich jak: benzyna, zmywacz do paznokci itd., gdyż te trwale niszczą kamień.

By skutecznie pielęgnować kamień naturalny należy korzystać wyłącznie z produktów specjalnie do tego przeznaczonych. Na rynku jest wiele środków, które stworzone są specjalnie z myślą o użytkownikach powierzchni granitowych i marmurowych. Co więcej, regularne ich stosowanie pogłębia jeszcze kolor kamienia.

OFERTA

.